Staňa+Ivana Kroupovi

Rádi bychom ještě jednou touto cestou poděkovali panu Radochovi a týmu DECONS, za jejich precizní návrhy, nápady, a za vypracovaný projekt naší rekonstrukce, která se týkala kuchyně, koupelny a WC. Spolupráce s nimi byla velmi profesionální, příjemná, bezproblémová a vždy spolehlivá.

Bydlíme v našem menším domečku asi třicet let. Poslední dobou jsme přemýšleli o nové kuchyni. Od začátku jsme uvažovali i o koupelně, když už se měla dělat nová voda a odpady atd. Tak jsme se rozhodli, že oslovíme pana Radochu. Jakmile nám dal první návrhy a zdůvodňoval je, bylo nám hned jasné, že jsme trefili do černého. Cekoncepce oprav, úprav, včetně návrhu kuchyňské linky a celého interiéru, byly hned po první schůzce dohodnuté. K tomu nám bylo ještě doporučeno, v rekonstruované části domečku, podlahové topení, nové dveře, obložky atd..

Služby pana Radochy neskončily „jen“ jeho návrhy a kompletní výkresovou dokumentací, ale i doporučením různých firem pro realizaci. Po asi týdenním našem přemýšlení, schůzce a konzultaci s „vodo-topenářem“, jsme přistoupili i na podlahové topení. Nakonec jsme opravdu vše udělali dle zkušeného odborníka pana Radochy a ještě jsme k tomu přidali nové stropy. Dokončení trvalo sice déle, než jsme původně plánovali, ale dnes už víme, že jsme udělali moc dobré rozhodnutí a výsledek stojí za to!

Nikdy jsme neměli takové teplo v kuchyni a v koupelně. Nádhernou, ve všech směrech funkční kuchyni a skvěle vybavenou koupelnu s WC. Nic lepšího, než DECONS a pana Radochu s jejich návrhy a nápady nás nemohlo potkat. Taktéž musím pochválit a poděkovat, doporučené firmě KJ Kvint, která nám realizovala výrobu, montáž kuchyně, dalších skříněk a vestavěných stěn v chodbě, koupelně a na WC... Skvěle odvedená práce!

Neuplynuly ani čtyři měsíce a už spolupracujeme s panem Radochou na novém vybavení našeho obývacího pokoje. To si myslíme, že hovoří za vše. Takže, naše velké díky a přání, ať se Vám pane Radocho a Vašemu celému týmu, ve zdraví daří stále tak famózně, jak je tomu doposud..! Vaše odvedená práce, není „jen práce“, je to umění. Umění, do kterého dáváte kus sebe, lásku a zodpovědnost…

Děkujeme!