O násjsme tým designérů

Otevřený tvůrčí tým s dlouholetou zkušeností a to nejen v oblasti designu a konstrukce interiérů rodinných domů, ale i komerčních prostor.

Tvoříme návrhy s Vámi a především srdcem.

Náš týmprofesionálů

Tvoříme návrhy nejen pro vás, ale především s vámí. Spokojený zákazník je našim hlavním cílem.

Nejprve vás pečlivě posloucháme a poté se ptáme. Vymýšlíme, kreslíme a navrhujeme, dokud pro vás nenajdeme to pravé.

Jednoduše se vždy pokusíme vaše touhy, plány a sny přenést do reality a víme, že bez vás by to nešlo.

JIŘÍ RADOCHA

Design / Konstrukce

Jiří je uznávaným odborníkem ve stavebnictví a truhlařině s více než 19 lety praktických zkušeností. Přináší ty nejotevřenější koncepční vize a plány.

MŮJ PŘÍBĚH
MARTIN HULA

Design

Martin je kreativním designérem, jeho hlavní předností je pečlivé naslouchání zákazníkovým představám a přáním.

MŮJ PŘÍBĚH

Deconsnovým směrem

Naše služby jsou komplexní - od prvotního návrhu až po realizaci a výrobu. Tvoříme 3D vizualizace interiérů, designových prvků, konstrukčních řešení, konstrukce prototypů a dalších.

Klient ví vždy nejlépe co potřebuje. Na nás je jen dobře naslouchat, pochopit klientovi potřeby a vymyslet originální řešení. Decons si zakládá na komunikaci a péči o zákazníka.

Na konci naší cesty vzniká krásný a funkční interiér na míru a hlavně vašim potřebám.

OD NÁVRHU PO REALIZACI PROJEKTY
27 let
ZKUŠENOSTÍ
Společně máme 27 let zkušeností.

Co o nás řekli naši klienti

Aneta Krausová
S firmou Decons jsme byli nadmíru spokojeni.  Řešili jsme spolu návrh předsíně a šatní skříně. Pan Radocha dal v návrhu dohromady naše představy, ke kterým přidal svoje zkušenosti a praktickou stránku věci. Musím vypíchnout perfektní komunikaci a celkově příjemné jednání. Určitě jejich služby do budoucna zase rádi využijeme. 
Staňa+Ivana Kroupovi

Rádi bychom ještě jednou touto cestou poděkovali panu Radochovi a týmu DECONS, za jejich precizní návrhy, nápady, a za vypracovaný projekt naší rekonstrukce, která se týkala kuchyně, koupelny a WC. Spolupráce s nimi byla velmi profesionální, příjemná, bezproblémová a vždy spolehlivá.

Bydlíme v našem menším domečku asi třicet let. Poslední dobou jsme přemýšleli o nové kuchyni. Od začátku jsme uvažovali i o koupelně, když už se měla dělat nová voda a odpady atd. Tak jsme se rozhodli, že oslovíme pana Radochu. Jakmile nám dal první návrhy a zdůvodňoval je, bylo nám hned jasné, že jsme trefili do černého. Cekoncepce oprav, úprav, včetně návrhu kuchyňské linky a celého interiéru, byly hned po první schůzce dohodnuté. K tomu nám bylo ještě doporučeno, v rekonstruované části domečku, podlahové topení, nové dveře, obložky atd..

Služby pana Radochy neskončily "jen" jeho návrhy a kompletní výkresovou dokumentací, ale i doporučením různých firem pro realizaci. Po asi týdenním našem přemýšlení, schůzce a konzultaci s „vodo-topenářem“, jsme přistoupili i na podlahové topení. Nakonec jsme opravdu vše udělali dle zkušeného odborníka pana Radochy a ještě jsme k tomu přidali nové stropy. Dokončení trvalo sice déle, než jsme původně plánovali, ale dnes už víme, že jsme udělali moc dobré rozhodnutí a výsledek stojí za to!

Nikdy jsme neměli takové teplo v kuchyni a v koupelně. Nádhernou, ve všech směrech funkční kuchyni a skvěle vybavenou koupelnu s WC. Nic lepšího, než DECONS a pana Radochu s jejich návrhy a nápady nás nemohlo potkat. Taktéž musím pochválit a poděkovat, doporučené firmě KJ Kvint, která nám realizovala výrobu, montáž kuchyně, dalších skříněk a vestavěných stěn v chodbě, koupelně a na WC... Skvěle odvedená práce!

Neuplynuly ani čtyři měsíce a už spolupracujeme s panem Radochou na novém vybavení našeho obývacího pokoje. To si myslíme, že hovoří za vše. Takže, naše velké díky a přání, ať se Vám pane Radocho a Vašemu celému týmu, ve zdraví daří stále tak famózně, jak je tomu doposud..! Vaše odvedená práce, není "jen práce", je to umění. Umění, do kterého dáváte kus sebe, lásku a zodpovědnost...

Děkujeme!

David Podhorský
Musím přiznat, že zpočátku jsem byl skeptický, zda má smysl takto jednoduchou věc řešit zakázkově za vyšší cenu. Přišlo mi to jako jít s kladivem na komára. Když jsem ten stojan viděl, tak jsem zůstal v úžasu. Jak je možné, že se něco i takto jednoduchého dá udělat v takové kvalitě a hlavně promyšlené do nejmenšího detailu. Ta elegance utajeného osvětlení, ten nádherný minimalismus, kvalitní kování, to prostě u sériovky nenajdeš. V této Vaší práci  vidím vášnivý smysl pro detail, jaký bych se u stojanu na zboží ani neodvážil čekat.  A já mám rád lidi, kteří to své dělají s vášní. Ještě jednou díky.
Aneta Franzová
Chtela bych touto cestou podekovat a hlavne s cistym svedomim doporucit tento tym lidi! Jsou velice ochotni, spolehlivý, jejich pristup k zakaznikovi je uzasny. Od prvniho telefonatu jsme byly nadseni pristupem. My osobne jsme si nemohli ani predstavit jak poskladat kuchyn tak aby nam vyhovovala. Jenze hned z prvniho pohledu na vizualizaci co nam zaslali jsme byly nadseni a jedine mistecko nebo policku jsme nechtěli jinak. Pri sebemensim problemu nas okamzite kontaktovali a domlouvali jsme se co dal. Takze to nebylo jak s vetsinou remeslniku a zivnostniku v teto dobe ze komunikace vazla a my nevedeli co a jak. Dodani a moztaz byla do 3 tydnu a uplne perfektni. Opravdu jedno velke diky za nasi kuchyn snu 😊
Alexandra+Vít Hruškovi
Pánové, klobouk dolů! Myslím, že budu mluvit za nás oba se ženou, když napíšu, že se považujeme za poměrně náročné zákazníky s vysokými standardy na kvalitu práce, ale Vy je splňujete naprosto stoprocentně. Nejvíce si vážíme Vaší ochoty, pohotových reakcí a perfektní komunikace. A zároveň musíme vyzdvihnout i Vaši trpělivost :) Je vidět, že svou práci děláte s nadšením, rádi budeme doporučovat dál.
Michal Štěpánek
Moc pěkná a kvalitně provedená práce naplnila moje očekávání. Profesionální a příjemný přístup od návrhu až po realizaci musím ocenit. Jsem hodně náročný zákazník, kvalitu preferuji především, ale pokud se to jako v tomto případě sejde i s dobrou cenovou nabídkou, mohu jen a jen doporučit.
Helen Perglová
S návrhem koupelny jsme oslovili tým Decons, protože jsme si nevěděli rady. Jejich služby a profesionální přístup nás mile překvapili. Ujal se nás pan Martin Hula. Z naší neřešitelné situace nás uvedl v obdiv, že vše se dá zvládnout. Najednou se naše malá koupelna stala krásnou, útulnou a přesto vzdušnou a moderní místností. Tímto bychom chtěli poděkovat a zároveň doporučit tým Decons. Opravdu to stojí za to, veškeré investice se vám každý den tisíckrát vrátí ? Jsou to lidé, kteří berou ohledy nejen na krásu, ale i praktičnost a jednoduchost. Mě se spolupráce s nimi vyplatila. Děkujeme ?
Vasil Charalambidis
Dopručuji: Profesionální přístup, dokonalá práce, dořešené veškeré detaily. Koncept celé kuchyně jsem jako na odborníkovi nechali na panu Radochovi. Po předložení řešení jsme téměř nic nekorigovali. Dodnes na kuchyni není nic, co bychom chtěli změnit. 
 
Ivana Tiefenbacherová
Ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti ze spolupráce s Decons. Kontaktovala jsem je s manželem v době, když náš dům ještě ležel jen na papíře a udělala jsem velmi dobře. Věnoval se mě pan Martin Hula a tato spolupráce a jeho nápady nám ušetřily nemalé peníze, které bychom museli vynaložit na přestavbu již dokončeného domu. Protože již při prvotních náčrtech interiéru se zjistilo, že tam ty dveře jsou špatně, že támhle se musí něco posunout, a i když by se jednalo o „hloupou“ zásuvku, komu se chce vrtat do čerstvě hotového? Původní záměr byl že si nechám zpracovat pouze koupelnu, ale nakonec se spolupráce rozšířila i do dalších prostor. Nyní mi koupelnu závidí půl kraje a z kuchyně je nadšená každá návštěva. Obývací pokoj s jídelnou nám zatím teprve budou realizovat, ale už teď vím, jaká to bude pecka. Musím dodat, že ačkoli jsem měla jasnou představu o materiálech, odstínech a dispozici, tak nakonec jsem byla absolutně nadšena z návrhů pana Martina H. a mám to docela jinak a hlavně lépe, než jsem původně zamýšlela. 
Iva Kučerová
Chtěla bych tímto poděkovat a vyjádřit svou spokojenost nad výsledkem spolupráce s designerem panem Hulou a panem Radochou, díky nimž se mi splnil sen - získat kuchyň přesně podle svých představ. Velmi oceňuji profesionální přístup a ochotu komunikace během vznikajícího návrhu ze strany pana Huly, který se snažil vyslyšet všechny mé požadavky a současně se nebál upozornit na nástrahy, které by mohly snížit praktičnost  a funkčnost kuchyně, a které jsem si jako laik nemohla být vědoma. Výroba a realizace kuchyně pak pod vedením pana Radochy proběhla bez obtíží a žádná „nechtěná“ překvapení se nekonala. Ochotu projevila firma i při zajištění záručního servisu. Ještě jednou velký dík! 
Šárka Pavlasová
Velice ráda bych poděkovala Panu Radochovi a Panu Hulovi za jejich perfektně odvedenou práci od návrhu naší kuchyně až po její detailní realizaci. Pan Radocha k našim laickým plánům vznesl soustu rad a Pan Hula je v 3D náhledech zhmotnil tak, že jsme byli schopni se pro naši kuchyň nadchnout ještě než byla vůbec hotová. Dodnes je nám potěšením a srdcem domova ve kterém nám dělá radost nejen svým designem, ale především funkčností a praktičností. Jednoduše řečeno, tihle dva pánové jsou mistry svého řemesla a ví přesně co dělají. 
Denisa Vykoukalová
S panem Radochou a panem Hulou je veliká radost spolupracovat. Nejen, že jejich návrhy jsou krásné, ale jsou také velice funkční a dělané, tak aby Vám nepřidělávali zbytečnou práci s jejich údržbou. Člověk si může vymyslet spoustu věcí a dle mých zkušeností nemají problém udělat cokoliv podle toho co Vám na očích uvidí, ale velice oceňuji jejich praktické rady a připomínky, které Vás v euforii "Chci to takto...." vůbec nenapadnou a potom byste se chytali za hlavu, co jste si to vymysleli za hloupost, která se nedá udržovat. Za celou dobu, co jsme s manželem stavěli dům, jsem se nesetkala s nikým, kdo by mi dokázal poradit a vyhovět, tak jako tito dva skvělí muži. Komunikace je bezproblémová, nevytváří ve Vás pocit, že jste hlupáci a nepředpokládají, že rozumíte odborným věcem, od toho máte je. A navíc zařídí vše komplet, tudíž eliminují veškeré Vaše starosti na minimum. Kdyby takových lidí bylo více, tak by svět byl hned veselejší. Když mám na telefonním displeji číslo pana Radochy, hned mám na tváři úsměv a říkám si, že ten dnešní den bude zase o něco lepší, než jsem doufala. Děkuji ???? 
Stanislava Cvešprová
Firma Decons a pan Radocha nám byl doporučen pro projekt kuchyňské linky a obývací stěny do našeho nového domu . Děkuji  jak panu Rodochovi , tak panu Hulovi za jejich  profesionální přístup . Spolupráce při vytváření projektu mě opravdu bavila. Jsem člověk , který ví co chce, ale neumí si svoje představy vizualizovat  a  Pan Radocha mě  trpělivě projekt předělával  k mojí spokojenosti, ale vždy s profesionálním přístupem. U každého kroku upozornil na možná úskalí , výhody či nevýhody mých požadavků . Vždy byl ochotný  a držel slovo, které dal. Má spoustu zkušeností a opravdu umí poradit jak po stránce praktického využití tak najít ekonomicky dostupnou variantu dle přání klienta. Při každé schůzce jsem se opravdu cítila jako vážený zákazník a to jsem opravdu vymýšlela někdy nesmyslné kreace. Ještě jednou velice děkuji za spolupráci a projekt. Nyní se bude realizovat a už se moc těším na první oběd v nové kuchyni.   Všem  mohu doporučit
Manželé Bačovi

Výměna ložnice

Po 35 letech bydlení v RD jsme se rozhodli pro výměnu ložnice. Měli jsme jasnou představu o hlavních parametrech, ale žádný výrobce ložnic nám nenabídl vše požadované v jednom uceleném návrhu. Naše dcera nám po úspěšné rekonstrukci kuchyně dala kontakt na projektanta pana Jiřího Radochu (DECONS) a dneska víme, že to byl začátek naší cesty ke spokojenosti. Již první telefonický rozhovor nás přesvědčil o správnosti volby. Pan Radocha nám nabídl projektové řešení a spolupráci při realizaci. Následovala osobní schůzka a zaměření, při kterém jsme optimalizovali naše představy a doplnili zadání o další netypickou skříň. Další komunikace pak následovala s panem Víťou Juračkou (KJ KVINT), který zajistil výrobu a následnou montáž na místě. Dvojice Juračka + Koutný předvedla stolařský koncert a během jednoho dne změnila hromadu polotovarů do nádherné a velice funkční podoby. Oceňujeme profesionální a vstřícný přístup pana Radochy i pánů Juračky a Koutného. Pokud někdo potřebuje odbornou pomoc v tomto oboru, doporučujeme se obrátit s důvěrou na výše uvedené pány. P.S.: Jako třešinka na dortu se při montáži narodila myšlenka na malý doplněk k nočnímu stolku. Od našeho náčrtku po výrobu i dodání uplynulo jen pár týdnů a celá sestava se stala dokonalým dílem. A bez cenového navýšení. Moc děkujeme všem, kteří se na díle účastnili.
MR FOX
Pánové jsou profesionálové od návrhu po realizaci. Technické řešení zvládli na jedničku a je s nimi výborná domluva. Třešničkou na dortu celé realizace byla velmi férová cena. Doporučujeme! 5* MR FOX Barber Shop Brno
Hana Jordánová
Spolupráce s Vámi pro mě byla velice příjemná. Oceňuji zájem, vstřícnou komunikaci, řešení i nejmenších detailů a velkou pomoc s realizací, která mi ušetřila spoustu času. Děkuji.
Přeji Vám hodně radosti z práce a v budoucnu se na Vás v případě potřeby ráda opět obrátím.
Hana Jordanová
Miroslav Hoffmann
Potřebovali jsme vymyslet a zrealizovat ne zcela praktický prostor pro botníky a věšák u vstupních dveří domu. Povedl se nám husarský kousek, za který jsme velice vděčni. Líbí se nám pohledově i prakticky. Jedno veliké díky.
Ivan+Karolína Veverkovi
Při pořizování nového bydlení pro naši rodinu, modulární dřevostavby, nám byl prodejcem domu doporučen designérský tým Decons. Našim přáním bylo vybavit si náš nový domeček funkčním nábytkem na míru s nadčasovým designem tak, aby byl maximálně využit prostor a jeho potenciál. Byli jsme nadmíru spokojeni s průběhem spolupráce a výsledkem , který nám byl navrhnut a zrealizován. V domě už nějaký čas bydlíme a tak můžeme říct, že nábytek splňuje naše nároky co se týče funkce i vzhledu, bydlení je pohodlné a přesně podle našich představ. Kromě vizuálních a funkčních kvalit dodaného nábytku bychom rádi vyzdvihli zejména spolehlivost a zodpovědný přístup pana Radochy a Huly. Díky nim máme krásné a nadčasové bydlení v našem vysněném domě a můžeme je bez výhrad doporučit.
Tomáš+Lenka Hánlovi
Potřebovali jsme vyřešit úložné prostory v naši dost nešťastně řešené předsíni a hned z počátku nám bylo jasné, že řešení z obchodních řetězců nebude to pravé. Oslovili jsme designéry ze společnosti Decons, aby nám pomohli najít optimální řešení. Byli jsme příjemně překvapeni z přístupu designéra, který se hned od začátku zajímal o to, jak chceme prostor využívat tak, aby výsledek byl nejen estetický, ale funkčně splňoval požadavky na každodenní život naší rodiny. Nakonec jsme společně doladili detaily a mohlo se začít s výrobou. Z výsledku jsme nadšeni. A nezůstalo jen u předsíně. Děkujeme chlapům za profesionální přístup a skvěle odvedenou práci.
Otakar Svoboda
S pány Hulou a Radochou jsme se poprvé setkali při realizaci našeho nového obývacího pokoje v roce 2017. A bylo to setkání vskutku nevšední. Už v průběhu první návštěvy v původním obýváku bylo zřejmé, že jejich primárním záměrem není navrhnout, vyrobit a prodat vám "nějaký" nábytek, ale především vytvořit prostor pro příjemné bydlení. Důkazem toho jsou i slova pana Radochy, když se posadil v našem starém obýváku, okem znalce rozhlédl a po chvilce řekl: " Tady se tak dobře je, tak proč to chcete měnit?" Nicméně nakonec jsme se na výměně přeci jen dohodli a po několikerém setkání nad různými variantami návrhů a materiálů došlo ke konečné realizaci, která byla ve všech fázích na 1*! Po tak výjimečné zkušenosti jsme letos společně s oběma pány vytvořili i nové komody na chodbu a v blízké budoucnosti plánujeme přeměnu dětského pokoje na pracovnu a pokoj pro hosty, na což se moc těšíme.  Tudíž spolupráci s tandemem Hula&Radocha můžeme jen doporučit! 
Renata Řičánková
Komunikace během prováděných prací na jedničku. Provedení samotných prací nad spokojenost. Celkový dojem - můžu doporučit.
Alena Marková
Měli jsem pro nás neřešitelný problém... Jeden pokoj pro tři kluky... Strop v pokoji nízký, takže klasická patrová postel nebyla možná. Moc jsme nevěřili, že by se do pokoje vešlo vše, co potřebujeme, přece jen tři postele zaberou dost místa... Vizualizace, která nám přišla do mailu, nám vyrazila dech... Naprosto originální řešení našeho problému, které zabralo minimum místa, jako bonus hodně úložného prostoru v podobě dvou prostorných výsuvných šuplíků a velkého peřináče  mezi spodními postelemi. Také jsme velmi ocenili podsvícení obou postelí, které používáme místo nočního světýlka. Naši kluci nadšení z výsledku a my s manželem naprosto spokojení s celkovým přístupem firmy, rychlou a bezproblémovou komunikací a následnou realizací :-)  
Jitka Knotková
Má zkušenost s panem Hulou a panem Radochou je velice pozitivní. Přijemné jednání,rychlá a milá komunikace, srozumitelné návrhy, které byly vždy dle konzultace doplněny. výsledkem je kvalitní nábytek na míru. 
Milada Böhmová
Když se pracuje s profesionály, kteří své práci rozumí a navíc ji dělají s láskou, je to spolupráce k nezaplacení. Před nedávnem jsme se s manželem rozhodli pro celkovou rekonstrukci panelového bytu. Oslovili jsme pana Jiřího Radochy a pana Martina Hulu. Už při telefonické komunikaci jsme věděli, že je to správná volba. Protože jsme doposud neměli s těmito službami žádné zkušenosti, překvapilo nás, jak první schůzka u nás v bytě probíhala. Pan Radocha nejprve vyslechl naši představu o novém bydlení, pak si byt prohlédl, zaměřil a hned nám řekl svůj nápad nebo postřeh, jak to vidí on, svým profesionálním okem. Ptal se na barvy, materiály a doplňky, které bychom chtěli v novém bytě použít. Prý se nemáme bát  říct si svoje přání a tužby. Tak jsme ho nešetřili :) Já chtěla prostornou a moderní kuchyň, svůj koutek na čtení v obývacím pokoji a hodně úložného místa na chodbě. Světe div se, prý to není problém. Již po pár dnech nám poslal pan Hula vizualizaci, která nám vyrazila dech. Nevěřím svým očím. To nemůže být náš byt!! Kuchyně i chodba byli k nepoznání, ale z vizualizace obývacího pokoje jsem nemohla spustit oči. Nejen že se zachovala velká sedačka ještě před větší televizí, ale na stěně v " mém " koutku přibyl krb. Tak tomu říkám skvělá práce !!!!! Pánové přenesli naše sny do skutečnosti. Náš byt je nyní moderní, nadčasový a hlavně účelný. Jsem moc ráda, že v dnešní době ještě existuje pár lidí jako jsou pánové Jiří Radocha a Martin Hula a my měli tu čest s nimi spolupracovat.  Díky 
Staňa+Ivana Kroupovi
POKRAČOVÁNÍ REKONSTRUKCE Dobrý den, včera nám chlapi namontovali obývací stěnu a vypadá to moc krásně, přesně dle mých představ. Je to teď luxusní obývák, i když ještě chybí mechový obraz a doplňky. Mockrát děkuji týmu Decons a těším se na další spolupráci 🙂, protože je ještě potřeba teď vyšperkovat ložnici, aby ladila s kuchyní a obývákem 😉. Ale to musím nejdříve zpracovat “investora” 🙂 Truhláři odvedli kvalitní, precizní a moc krásnou práci. Hezký a úspěšný den. Děkuji.
Manželé Reifovi
S prací pana Radochy jsme velice spokojení. Nábytek je provedený v nejvyšší kvalitě, jednání a komunikace na jedničku, maximální ochota vyjít vstříc našim požadavkům. Můžeme jedině doporučit.
Vendy Hašlová
Chtela bych se s Vami podelit o svuj pribeh s firmou Decons.
Prave jsme meli v ruce jeste teple stavebni povoleni a jelikoz to trvalo vice nez rok, mela jsem dost casu si vse rozmyslet a naplanovat. A co jineho bych mela mit do detailu rozmyslene nez obyvaci cast s kuchyni 🙂
Na firmu Decons jsem narazila uplnou nahodou v jedne diskuzi, kde pan Hula poradil jedne pani, ktera byla “zoufala” jakou podlahu zvolit do sve kuchyne, dokazal ji z fotky zmenit a ukazat jak bude vypadat jeji podlaha, me se ten pristup tak libil, ze jsem to brala jako znameni a oslovila ho.
Jakmile vyslechl me prani pan Radocha, tak se me ujal prave pan Hula a s velmi profesionalnim a pratelskym pristupem jsme se do toho pustili.
Diky nim jsme prisli i na dve chyby v projektu a nejen proto jim patri velike DIK, protoze mit okno v kuchyni o 20cm vyse nez chcete a jeden HS portal o 10cm vetsi nez druhy vazne nechcete. Pan Hula hodil muj sen do realnejsi podoby a vymyslel velmi krasne detaily a prave diky jeho pristupu mi vysvetlil spousty pro me neznamych veci a snazil se vzdy upravit kuchyn tak aby to davalo smysl a mohla jsem videt ty moznosti o kterych jsem ani nevedela. Ted mohu byt v klidu ze bude vse spravne, protoze nikdo nechce aby SEN ktery se Vam plni byl spatne a nebo ne tak dokonaly jak ho mate vysneny.
Ted mam v hlave vice mista na dalsi pokoje a vim ze se na ne mohu znovu kdykoliv obratit.
Diky Vam 😉
Petra Kratochvílová
Tým Decons bych doporučila všema deseti. Spolupracovala jsem s Martinem H. a jeho přístup je opravdu profesionální a musím říct, že je to člověk na správném místě. Má přehled, dokáže poradit jak po té praktické tak i vzhledové stránce. Je trpělivý a věnuje vám veškerý svůj čas.
Řešili jsme spolu návrh kuchyňské linky. Myslela jsem si, že tak jak jsem si vymyslela v hlavě návrh, tak je ten správný, ale nebylo to tak. Je spousta věcí, které nám laikům nedochází a já jsem moc ráda, že jsem na pana Martina narazila, protože díky jeho radám a vizualizaci budu mít vysněnou a praktickou kuchyň snů ?
MUDr.Tomáš Klobas
Již opakovaná spolupráce  s panem Radochou a jsem maximálně spokojen. Bere jak velkou, tak malou zakázku. Komplexně navrhne a zařídí i
řemeslníky i jiných odborností a práce vždy do detailu provedena.
Lenka+David Kostelečtí
Keď pán Radocha povie, že to spraviť dokáže, tak je to tutovka!! Ako totiž sám hovorí, nemá rád slova ”nejde to”, alebo “nedá se to”. Sami sme mali možnosť presvedčiť sa, že nie je prekážka, ktorú by nevyriešil, a projekt, ktorý by nedokázal dotiahnuť do úspešného konca. Jeho práca, a práca jeho teamu je krásna a precízna, čistá a spoľahlivá. Pán Radocha nám vyšiel v ústrety vo všetkých smeroch a požiadavkach, ale vniesol aj svoje “zlepšováky” a nápady, ktoré my ako laici nedokážeme vymyslieť, ale musíme oceniť. Za nás maximálna spokojnosť!
Kateřina+Petr Dujkovi
Moje recenze by měla začít nadpisem  S jídlem roste chuť aneb Prst nestačí, chci celou ruku. Známá česká rčení nabyla jiných hodnot po setkání s dílem pana Jiřího Radochy a jeho spolupracovníka designéra Martina Huly.  Když jsem věděla, že se rekonstrukce horního bytu v domě po rodičích uvede do pohybu, musela jsem si včas rezervovat čas v dílně pana Radochy. Chtěla jsem moderní, nadčasovou kuchyni a hlavně na míru místnosti, kde se příliš nedá hýbat se zdmi a oknem do zahrady. Oknem je překrásný výhled do okolí a kostel, o ten byla škoda přijít. Kamarádka designérka mi charismatického mistra pana Radochu doporučovala ještě v době, kdy jsem o nové kuchyni jen snila. Proto bylo velké štěstí, že se naše jméno objevilo na zákaznické tabuli v jeho kanceláři. Hrubý nákres jsme daly s kamarádkou dohromady samy, podle dispozic rozvodů a nízkému oknu to ani jinak nešlo. Tvar se jasně nabízel do tvaru U, ukrýval tudíž 2 mrtvé rohy, a já věděla, že nechci digestoř v prostoru a barový pult. Okno nakonec výborně vyšlo na klasickou výšku kuchyně. Manžel si přál svůj vyšší prostor pro jeho kuchtění a tak jsme navrhly takový pseudo barový pult vyšší jen o necelých 10cm včetně pracovní desky. Moje představy byly poměrně skromné, byt byl koncipován v barvách bílá, šedá a dekor světlého dřeva. Nesměle jsme návrh předložily panu mistrovi a ten jej shledal způsobilým  ve stejnou dobu, kdy byla připravena místnost kuchyně, byla hotová i místnost šatny. I její návrh jsme vnutily ke zvážení a pan Radocha souhlasil. Ovšem jen zdánlivě. Od té chvíle situaci řídil on. A já jen nevěřícně kroutila hlavou: "takže zlatíčka, asi takto: všude dáme šuplíky, měkký dojezd, do jednoho rohu dvě ledviny, druhý roh otevřeme zvenku, pracovní desku dáme i na zeď, ve stejném dekoru musíme udělat i parapet sousedního okna, digestoř doporučuji tuhle, ta vám i na 1. rychlost vytáhne nudle z polévky, skryjeme ji do horních skříněk; v šatně je moc šuplíků, tady vám nevyšly dveře. A teď barvu kuchyně, máte s sebou dlažbu a kus dveří, výborně, takže dlažba je tmavě šedá a když na to padne světlo, je trochu do modra, paní nechce bílou kuchyň, aha, tak to bych viděl na tuto světle šedou v lesku, co říkáte? A měl bych k tomu i tato madla a ta bych dal i do šatny, jestli chcete všechno do stropu, madla musí být větší. A do kuchyně na horní skříňky mám pro vás takový nápad bez madel, to se vám bude líbit."   A pravda, víc než líbilo. Nikdo mi nevěřil, že šedá kuchyň může být něčím zajímavá a všechny kamarádky, co mají bílou kuchyň, už dávno pochybují   To bylo moje první a na jistou dobu poslední setkání s panem Radochou. Při realizaci kuchyně k nám přijel veskrze nenápadný tichý chlapec, představil se jako designér Martin Hula a prohlásil neskutečnou větu: "a nechcete od nás i ostatní nábytek?" Vzhledem k tomu, že jsme v mezičase upadali v zoufalství a v běžných obchodech s nábytkem nenašli nic co by stálo za to, souhlasili jsme. Pan Hula zřejmě myslel jen jídelní stůl a navazující obývací prostor, ale jak procházel bytem, nabídl i spolupráci v pracovně, ložnici a koupelně. A tak vzniklo krásné dílo i tam. Takže, pan Hula nakonec vytvořil návrhy na malý jídelní stůl, konferenční stolek, panel a skříňku k TV, sestavu do pracovny, atypický stolek s šuplíky v ložnici, umyvadlovou skříňku. Všechno jeden rukopis, stejná madla. Jenže, v té době už bylo hotové i schodiště a já toužila po velkém botníku; v tu dobu se rýsoval i myslivecký přístavek a v něm byla třeba kuchyně, schodiště a zábradlí pro lůžkovou galerii. Schodiště a zábradlí nakonec neměli ani oficiální návrh, jen barevné řešení, tak jsme jim důvěřovali; jednou jsme přijeli domů a bylo to tam a my neměli slov.  Neskutečné se stalo realitou. Viz fotografie. Krásná, čistá práce, spolupráce, pochopení, empatie, skromnost, rychlost. Tandem Radocha & Hula je navíc i radost, smysl pro humor, spolehlivost, nápad, nadčasovost. Děkujeme a přejeme jim pevné zdraví a štěstí jejich dílu.  
Honza Juklíček
Nadstandardní přístup spojený s perfektně odvedenou prací. Perfektně sladěný design s praktičností.
Jana Orosz-Vránová
S panem Radochou spolupracuji již skoro 9 let. Je to člověk na svém místě, co řekne, to platí. Jeho práce je vždy přesná a kvalitní. Je to výborný kreativec a praktik. Spolu s panem Hulou tvoří dobrý tým. Děkuji za krásné návrhy interiéru našeho domu i realizaci. Hezký den
Tereza Slováčková
Spolupráci s panem Radochou a panem Hulou mohu vřele doporučit. Povedené grafické návrhy, cenné rady, přátelský a zároveň profesionální přístup, kvalitní řešení - to je vše, co si zákazník může přát... Jakýkoliv náš požadavek jsme společně probrali a snažili se najít to nejlepší řešení. Pan Hula byl velmi trpělivý a ochotný, k návrhům přistupoval vždy velmi zodpovědně a poskytl nám cenné rady a doporučení, aby vše fungovalo na 100 %. Pokud budu v budoucnu řešit nějaký další nábytek, ráda se na Decons znovu obrátím. Mockrát děkuji! 
Jakub Řeřicha
Je konečně dobré vidět při práci opravdové profesionály, kteří dokáží skloubit požadavky klienta, maximálně využít prostor a přidat svoje neuvěřitelně zajímavé nápady. Jejich moderní pohled na design, ale hlavně i užitnou hodnotu a funkčnost nábytku je obdivuhodný. Ocenil jsem zejména profesionalitu, přesnost zpracováni, ochotu vstřícnost a lidskost v průběhu celé realizace zakázky, od prvotního návrhu až po předání.  
Jiří Hauser
Naše spolupráce s týmem Radocha - Hula započala před několika lety při řešení dostavby našeho rodinného domu. Tehdy jsme se manželkou rozhodli realizovat prakticky beze změn hned první návrh interiéru. Oběma pánům se podařilo zhmotnit do realizace naše potřeby, naše očekávání a nadčasový design. Preferujeme kvalitu a osobní přístup.  Máme - li potřebu něco změnit, nehledáme jiný tým.  Je před námi další část rekonstrukce , tentokrát koupelna a úložné prostory a obrátili jsme se opět na pana Radochu a  pana Hulu. Decons mohu doporučit všem, kteří hledají spolehlivé, poctivé a férové profesionály.