Brno byt

Od prvotní návštěvy až po vizuální podobu budoucího interiéru, koupelny panelového
bytu v Brně.

Cíl a potřeby zákazníka

Úkolem bylo navrhnout řešení opravdu malé koupelny panelového bytu. Cíl byl jasný, dle požadavku klienta,
do malého prostoru dostat umyvadlo, koš na prádlo, wc, sprchový kout a pračka.

Tento projekt byl opravdu výzvou.

Řešení projektu

Se zákazníkem jsme prodiskutovali podrobnosti a další průběh naší práce a celé rekonstrukce. Zákazníkovi jsme dali tip, že bychom v koupelně mohli použit geberit s odsáváním zápachu a tato myšlenka se zákazníkovi opravdu velmi zamlouvala.

Po konzultaci jsme měli zadání jasné a mohli jsme začít skicovat prostor a řešit možné varianty rozmístění. No vskutku moc variant se zrovna nenabízelo, pořád nám něco někde zavazelo a buď bylo málo místa u wc nebo málo místa u umyvadla apod.

Pořád nám to nedalo a nechtěli jsme se spokojit s nějakým větším omezením
v koupelně. Pak jsme zkusili umístit wc do rohu a zjistili , že tohle je ta správná cesta. Tuto skicu jsme poskytli zákazníkovi, který byl z řešení prostoru nadšený.

Materiál

Požadavek na obklady byl světlý materiál, který bude působit vesele. Zalistovali jsme v katalogu a zrak mě uvízl na sérii matných obkladů Matte v bílo zelenkavé kombinaci. Bez souhlasu zákazníka jsem do vizualizace tedy použil tyto obklady, na nábytek jsem k bílému laminu použil ještě dřevodekor Dub Ferrera přírodně světlý
Výsledek jsem poslali zákazníkovi a reakce přišla co nevidět ,,je to úžasné a předčilo to naše očekávání´´. Toto člověk slyší opravdu velmi rád.

Připravili jsme tedy podklady pro elektrikáře, instalatéry i kladečský plán
pro obkladače. Rekonstrukce proběhla na jedničku a my máme dalšího
spokojeného zákazníka.

To je naším cílem.

Galerie projektu

05 06 07 08 09

Panorama

Tvorba vizualizace malých prostorů je dosti náročná, proto jsme zákazníkovi doporučili si nechat vypracovat i panoramatickou prohlídku. Jedná se o možnost reálně pozorovat celý prostor z jednoho místa, otáčením se o 360 stupňů. Panoramatické vizualizace, které vás vtáhnou do prostoru a interaktivní design, ve kterém se můžete otáčet a osahat si budoucí vysněný prostor.

Nyní stačí myší najet na obrázek a pomocí stisknutého levého tlačítka a pohybu myši se můžete v koupelně otáčet a detailně si ji prohlížet.