Čejč rodinný dům

Od prvotní návštěvy až po vizuální podobu budoucího interiéru, kuchyně a obývacího pokoje novostavby rodinného domu v Čejči.

Cíl a potřeby zákazníka

Úkolem bylo navrhnout řešení prostorné kuchyňské linky s obývacím pokojem a dalšími doplňujícími prvky v novostavbě rodinného domu. Cíl byl jasný, dle požadavku klienta ,,Přáli bychom si stávající obývací pokoj propojit, provázat více s kuchyní, která je z poloviny za zdí´.

Řešení projektu

Požadavkem a přáním bylo, propojit obývací pokoj a kuchyni, dva prostory, které předěluje z poloviny zeď, dalším přáním bylo zabudovat malou televizi. Probrali jsme všechny možnosti, mezi kterými byla i varianta zbourat příčku mezi kuchyní
a obývacím pokojem, a následně udělat jeden otevřený prostor.

To však klientka zavrhla. Domluvili jsme se na kompletní rekonstrukci kuchyně, další postup se bude odvíjet od prvního návrhu – skici. Skica interiéru dopadla na výbornou a zákazníky uchvátila hlavně u vstupu umístěná komoda s asymetrickými čílky a nad ní otevřená knihovna. Dále pak vyvýšený ,,bar“ s vestavěnou televizí a s krásným led osvětlením, které je shora a z boků skříní. Tím jsme krásně provázali prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem, takže první a nejdůležitější přání bylo splněno. Dále jsme se pobavili se zákazníkem o dispozičním řešení a vybavení kuchyně

Materiál

Probrali jsme různé barevné varianty dle vzorníků, ale zákaznice měla jasno – k šedé podlaze dát šedou pracovní desku a hlavně hodně bílé barvy ve vysokém lesku.

Ukázali jsme si tedy prstem na pracovní desku od firmy Egger Jílovec – šedá a lesklá bílá byla jasná volba PerfectSense Gloss (bílá lesklá UV lakovaná MDF deska).

Zádový obklad v kuchyni, zákaznice chtěla vysloveně obklad, a tak jsme si prošli katalogy s nabídkou a náramně se nám sem hodil obklad Cloe line gris 70x25cm.
Do toho všeho se nám tam krásně hodí velmi praktické narážecí úchytky LKW 7
v ALU provedení, které nikdy nezavadíte a navíc se velmi dobře dají uchopit. Všechny tyto poznatky jsme si řádně zapsali, abychom pro zákazníka mohli vytvořit krásnou vizualizaci na kterou se právě díváte.

Náš zákazník byl velmi spokojený s celkovým výsledkem vizualizace i s pojetím všech použitých materiálů a to je cílem každé naší práce.

Galerie projektu

01 02 03 04 05