Bučovice rodinný dům

Od prvotní návštěvy až po vizuální podobu budoucího interiéru, koupelny rodinného domu po rekonstrukci v Bučovicích.

Cíl a potřeby zákazníka

Úkolem bylo navrhnout řešení prostorné koupelny novostavbě rodinného domu. Cíl byl jasný, dle požadavku klienta, jsme od začátku vizualizace, počítali s umístěním vany, sprchového koutu
a umyvadla se skříňkou.

Řešení projektu

Oslovil nás mladý manželský pár s tím, že rekonstruují interiér rodinného domku v Bučovicích a potřebovali by pomoct naplánovat koupelnu.

Při první návštěvě jsme zjistili, že zákazník má jasno co se týče rozmístění koupelny i výběru zařizovacích předmětů. K tomu všemu jsme zrovna do rukou dostali půdorys koupelny, takže jsme měli hned jasnou představu o jak veliký prostor se jedná. Stačilo tedy upřesnit pár věcí jako provedení vstupních dveří, vybrat dekory na nábytek, jaké použít baterie, sprchy, aj.

Nyní přišla ta nejdůležitější část a to je výběr obkladů a dlažby do koupelny, jelikož víme, že tohle není na chvíli, tak jsme zákazníkovi ponechali katalogy s obklady, aby nám emailem upřesnili jejich výběr a my jsme zatím mohli pracovat na skicování prostoru. Netrvalo to dlouho a přišel výběr obkladů a dlažby od zákazníka. Tím pádem jsme měli kompletní informace k tomu, abychom zákazníkovi mohli vypracovat vizualizaci.

Materiál

Dveře do koupelny budou dubové a k tomu jsme ladili dřevodekor
i na koupelnový nábytek. Ve vizualizaci je zákazníkem vybraná série obkladů UP od firmy Rako v lesklém provedení.

Zákazníkovi se však nelíbila dlažba, kterou má Rako u této série doporučenou a tak jsme vybrali matnou dlažbu FARO také od Rako, která je položená tzv. na střih a hlavně se nám hodí k dřevodekoru
na dveřích a nábytku. Sami jsme byli příjemně překvapeni z toho
jak k sobě ladí bílo-modrá kombinace doplněná dřevodekorem
na podlaze i na nábytku. Líbilo se to i mladému manželskému páru, takže máme vyhráno a předáváme zákazníkovi rozpočet obkladů, podklady pro obkladače a těší nás další skvělá spolupráce.

Galerie projektu

01 02 03 04

Panorama

Pro ještě lepší představivost jsme pro zákazníka vytvořili panoramatickou prohlídku koupelny. Jedná se o možnost reálně pozorovat celý prostor z jednoho místa, otáčením se o 360 stupňů. Panoramatické vizualizace, které vás vtáhnou do prostoru a interaktivní design, ve kterém se můžete otáčet a osahat si budoucí vysněný prostor.

Nyní stačí myší najet na obrázek a pomocí stisknutého levého tlačítka a pohybu myši se můžete v koupelně otáčet a detailně si ji prohlížet.